sobota, 5 lipca 2014

Prolog

                                                                    Silena
Kim jestem ? Córką afrodyty ,dziewczyną Charlie'go czy poległą półboginią w bitwie o Olimp? Jestem nimi wszystkimi po kolei przynajmniej tak może się wydawać . Jestem zdrajcą ,a teraz mam ponownie wrócić do świata żywych i kolejny raz wbić nóż w plecy moim przyjaciołom ,mojej rodzinie ,która mnie opłakiwała po zdradzie jakiej dokonałam. Jestem szmatą bez sumienia . Nikt tak do końca nie wie co zrobiłam ,że wracam,że dano mi drugą szanse . Lecz ja wiem mam zabić nadzieje by Uranos mógł powstać . Musze złamać Wielką Trójkę . Percy ,Ann , Clarisse ,Charlie i innych muszę  po raz kolejny ich  zawieść . Zawieść samą siebie ,a wskrzesili mnie słudzy Uranosa i Charlie'ego ,żeby nie było większych podejrzeń i mnie czym szantażować . Wojna trwa cały czas we mnie .Nikt mnie nie rozumie i nie zrozumie . Ja jestem Chaosem, ja jestem ich koszmarem . Nie mogę kochać ,pożądać ,bo to mnie zabija i ich samych .  Jestem córką Zemsty, powstałam by zabijać !
*************************************************************************************
Ta prolog dość krótki ,ale rozdziały będą długie . Mam nadzieje ,że wam się spodobał i zastaniecie ze mną . Pierwszy rozdział będzie w przyszły weekend . Jak zwykle początki będą nudne ,ale moja fantazja już układa chorą historie dla Sileny .
                                                                                                           Radosna

6 komentarzy:

 1. Heeejj *-*
  Muszę przyznać ,że ten temat wcale mnie nie interesuje , no ale zajrzałam.
  I nie żałuję ! Czuję ,że pozostanę tutaj dłuużej *u*
  Zapowiada się na prawdę bardzo ciekawie <3 Świetny prolog *-* Czekam na 1 rozdział ! No i zapraszam do siebie na rozdział 2 : http://tda-peddie.blogspot.com/ :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cisze się jak małe dziecko pierwszy kom .
   Już byłam .
   P.S Postaram się nie zawieść .

   Usuń
 2. Zapowiada się fajnie :D
  Na pewno będę tu zaglądać :P
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. No, no fajnie się zapowiada( gwizd podziwu).
  Czekam na ciąg dalszy.
  Pozdrawiam
  Aria

  OdpowiedzUsuń
 4. Super prolog!
  Krótki, ale inspirujący. Taki... poetycki.

  C.D.
  z
  http://hp-ksiezniczka-ciemnosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Dlaczego wszyscy postrzegają Silenę w taki sposób! Moja matka cały czas przypomina mi, że jestem córką Podziemia i powinnam lubić wręcz kochać zemstę. Na szczęście mam w sobie coś z jej dobrego, boskiego charakteru-współczucie! Silena popełniła co prawda kilka błędów, lecz wreszcie trafiła do elizjum(nie zapominajmy o tym jak poprowadziła domki Aresa i Apolla na wojnę przepłacając to życiem!) Ja niestety (mam nadzieję, że nie naślesz na mnie za to żadnych mitologicznych potworów i upiornych sztućców) opuszczę ten blog przeczytawszy tylko prolog... W Podziemiu (jako córka Persefony muszę tu mieszkać i słuchać codziennych kłótni Hadesa, Persefony i Demeter) jest aż za wiele zemsty, a ja czytając blogi(jest to jedyna lecz jaką wolno mi tu robić! Na pewno znacie to uczucie: Nie rób tego! Nie rób tamtego!) chcę przenieść się poza "mury" Podziemia (goryczy, zemsty, rozpaczy) i odkryć całkiem nowy świat!

  OdpowiedzUsuń