niedziela, 14 grudnia 2014

Przepraszam + smutne wieści .

Na wstępie tej notki chciałam napisać ,że w tym tygodniu nie będzie rozdziału . W sumie mam go już napisanego ,ale w zeszycie i po prostu najzwyczajniej w świecie nie mam siły go przepisać i dokończyć .
Teraz coś czego nigdy nie chciałam robić . A mianowicie . Nie potrafię tego ująć w słowa .Wybaczcie . Mam pomysł na tą historię . Chcę ją dokończyć ,ale nie mam już siły . Możecie teraz pomyśleć. Jak to nie masz siły . Przecież to tylko pisanie i szkoła . O tuż uwierzcie mi ręka to mnie cały tydzień boli od pisania w w weekend palce od przepisywania tego wszystko .A tu 14 blogów do ogarnięcia ,stronka .  W między czasie dochodzi , szkoła ,konkursy , ćwiczenia, rodzinna . To wszystko pochłania czas . Jestem zmęczona po prostu w świecie ,w każdy weekend staram się pisać na wszystkie blogi . Więc na razie mówię dość. Tu nie chodzi o to ,że mi się znudziło czy coś . Kocham pisać i nic tego nie zmieni ,ale muszę poukładać swoje życie . Więc na chwilę obecną  będę pisać tylko na Sentencjach , Lidze młodych i Percy Jackson .
Więc kochany czytelniku bez ciebie nie było by tych prawie 3000 tysięcy . Nie chcę pisać ,że zawieszam ,bo w tedy to by był już definitywny koniec tej historii na tym blogu ,bo znając mnie tak to wszystko zmienię ,że porę blogów po prostu przeniosę na jeden o osobiście uważam ,że historia Sileny zasługuje na swój własny blog . Wszystko rozstrzygnie się w czasie świąt mój organizm się zregeneruje . Nie chce tego porzucać . Blogi stały się dla mnie ukojeniem .
Mam nadzieję ,że mnie nie opuścicie .
Wasza Radosna 

6 komentarzy:

 1. Nie wiem co napisać xD
  Więc napiszę tylko:
  Spoko, jak tylko znajdziesz czas to rób come back tu xD Ja always czekać na next rozdział o Silce xD
  Pozdrawia Cherry xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Ej babo ty zdajesz sobie sprawę ,że nie damy ci porzucić bloga
  Smutam ,bo zakończyłaś to w takim momencie .

  OdpowiedzUsuń